Movies
Ratings
63
Hello GhostRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
The CatRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 5.0
The PurgeRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 3.5