Titles you rated
The MercilessRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Buffalo '66Rated ★ 3.5
BrickRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5