Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Black DovesRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 2.5
The Morning Show Season 3Rated ★ 4.0
The Morning ShowRated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
The StudioRated ★ 4.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
MamonoRated ★ 0.5