Titles you rated
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
The IsleRated ★ 2.5
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 0.5
The City of ViolenceRated ★ 4.5
SpringtimeRated ★ 3.5
The Naked KitchenRated ★ 3.0
Born To SingRated ★ 0.5
Dirty DancingRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.5
Wet DreamsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.0