Titles you rated
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 4.5
Jackie BrownRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5