Titles you rated
PhenomenonRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.5
Superman IIIRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
HulkRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 1.5
Kick-AssRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
Jupiter AscendingRated ★ 4.0
LockoutRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 2.5