Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5
Rough PlayRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5