Movies
Ratings
464
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0