Titles you rated
Yowamushi Pedal: The MovieRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
FluRated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 5.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0