Titles you rated
Hidden FaceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
LucaRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 2.5
HuntRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0