Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
PainedRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 3.5