Movies
Ratings
91
A Taxi DriverRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
HellcatsRated ★ 1.5
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 1.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Little Black DressRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0