Movies
Ratings
332
Intimate StrangersRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Finding ForresterRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 3.0
Fourth PlaceRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
A DayRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.0