Series
Ratings
83
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.5
My Secret TerriusRated ★ 5.0
Miss TrotRated ★ 5.0- Haha Ha NyangineRated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0