Movies
Ratings
434
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 2.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
DuneRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5