Series
Ratings
161
HawkeyeRated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0