Movies
Ratings
727
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 3.5
Killing For The ProsecutionRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 3.5
Triple 9Rated ★ 3.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 0.5
HannaRated ★ 3.0
A Bold FamilyRated ★ 3.5
Mr. HolmesRated ★ 3.5
Juror 8Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 3.0
Mr. HongRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5