Movies
Ratings
520
Ode to My FatherRated ★ 2.5
My Life in PinkRated ★ 5.0
Bad EducationRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
The King Is DancingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
ShortbusRated ★ 2.0
A Day for an AffairRated ★ 2.5
Crazy WaitingRated ★ 2.0
MirrorMaskRated ★ 3.5