Titles you rated
Step Up 3DRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0