Movies
Ratings
127
Man of SteelRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5