Movies
Ratings
243
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 3.5
Broken FlowersRated ★ 3.5
The King of ComedyRated ★ 2.5
THX 1138Rated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 1.5
White SquallRated ★ 3.0
Down by LawRated ★ 4.0
Ghost Dog: The Way of the SamuraiRated ★ 3.0
Night on EarthRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0