Movies
Ratings
365
The ThroneRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5