Movies
Ratings
425
ArrivalRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 1.5
New TrialRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 2.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 1.5
DemolitionRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 3.0