Titles you rated
A Late QuartetRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0