Movies
Ratings
244
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 1.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
One Piece Film: GoldRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
We're the MillersRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 3.0