Series
Ratings
136
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Gintama The Semi-finalRated ★ 5.0
Cells at Work!!Rated ★ 5.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- Black Clover Season 2Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
블리치Rated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0