Movies
Ratings
100
The TuxedoRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
Wet DreamsRated ★ 2.5
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 2.5
Bad BoysRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0