Titles you rated
Ant-ManRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0