Titles you rated
ChappieRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
577 ProjectRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.0
Cars 2Rated ★ 4.5
Who are You?Rated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5