Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
SaltRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 2.5