Titles you rated
King LearRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0