Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0