Titles you rated
My Little TelevisionRated ★ 3.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 1.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Off To SchoolRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 4.5
A Certain Magical IndexRated ★ 5.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.5- 나루토 5기Rated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.5- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피 스 5기Rated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0