Titles you rated
ExtractionRated ★ 2.5
The China HustleRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
The Edge of DemocracyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
6 UndergroundRated ★ 2.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
Angel Has FallenRated ★ 1.5
Black MoneyRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0