Series
Ratings
121- DoubtRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The English GameRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Something About 1%Rated ★ 2.0
The Superman AgeRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5