Titles you rated
Man on High HeelsRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
Step Up All InRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Last VegasRated ★ 2.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5