Movies
Ratings
117
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 3.0
Last Hero in ChinaRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0