Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5