Titles you rated
SpotlightRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0