Movies
Ratings
24
Music and LyricsRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
UnfaithfulRated ★ 1.5
Love LetterRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5