Titles you rated
Dan Da DanRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Captivated, by YouRated ★ 4.5
Gushing over Magical GirlsRated ★ 3.5
Unexpectedly Naughty FukamiRated ★ 3.0
LUPIN THE IIIRD Zenigata to 2-nin no LupinRated ★ 3.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
Hi Score GirlRated ★ 3.5
Hi Score GirlRated ★ 4.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.5
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 3.0
Tomo-chan Is a Girl!Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5