Movies
Ratings
184
Inside OutRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0