Movies
Ratings
532
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 3.0