Titles you rated
Partners for JusticeRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5