Series
Ratings
22
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 1.5- GokusenRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 1.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 2.5- SkinsRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.0