Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Life's GameRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Resident Evil: Infinite DarknessRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 4.0