Titles you rated
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5