Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Continental ’25Rated ★ 3.0
Jay KellyRated ★ 4.0
Coup de ChanceRated ★ 3.5
Left-Handed GirlRated ★ 4.0
The SuccessorRated ★ 3.5
Dead to RightsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 2.5
BirdRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5