Titles you rated
PocahontasRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Lady and the TrampRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0