Titles you rated
TriggerRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 5.0
The Third CharmRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Mom's Friend's SonRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
I Got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in The Real World, TooRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Thirty-NineRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 5.0
Fate: The Winx Saga Season 2Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 0.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0